PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121692}

A Love Story

Si-wol-ae
7,6 1 430
ocen
7,6 10 1 1430
Si wol ae
powrót do forum filmu Si-wol-ae

Romantyczny, ale nie nudny. Ciekawy pomysł, delikatnie sc.fict. Na pewno jego amerykański następna mu nie dorówna.
Zdecydowanie pozycja godna uwagi, ciekawa, nietypowa. Film oryginalny, a to teraz niełatwo.

brush2

...i tutaj się z Tobą nie zgodzę- amerykański "Lake House" bije pierwowzór na głowę! Polecam obejrzeć... ja byłem zdrowo zaskoczony że amerykanom udało się nakręcić coś tak ambitnego :)

funkyman

Lake Hause jest beznadziejny zlepinoa papka nie wiadmo czego, wydumanych pomysłów,, które są zaprezentowane tak jakby sami twórcy się w tym pogubili:)oczywiście początkująca lekarka, która jak to w amerykańskim filmie zawsze jest zagubiona i nie potrafi sobie życia ułożyć. To co mi się w amerykańskiej wersji podobało to pejzaże i muzyka chodź i to w il mare jest ciekawsze.
Natomiast nie dziw się że )) ja byłem zdrowo zaskoczony że amerykanom udało się nakręcić coś tak ambitnego :)(((bo nie nakręcili nic ambitnego poprostu wzięli na warsztat orginalny pomysł kogoś innego i go przerobili na amerykańskie warunki tak żeby tam większość zainteresować i ta większość mogła pojąć. Bo przypuszczam, że poetycka wersja koreańska mogłaby tej większości nie przypaść do gustu właśńie ze względu na jej poetyckość i głębie której w lake nie uświadczysz.

Co do samej opini jestem pod wrażeniem i zdecydowanie polecam zamiast lake hause, co najwyżej ten ost tylko dla porównania w 2 kolejności.

ppp17

Mam pytanie: Czy film skończył się tak jak lake house, czy zakończenie było inne?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones