Lynn CollinsI

Viola Lynn Collins

7,1
3 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lynn Collins

kolejny dowód na to, że z brzydala mozna zrobic coś fajnego - SZOK! wystarczy zobaczyc jak
wspaniale zrobili ja do filmu john carter. coś niesamowitego, jak wiele można zyskac
dobrym makijazem O_O

Eryniae

brzydala to Ty mozesz zobaczyc w lustrze ;) Lynn jest piekna ;)

flake

Dziwi mnie tak bardzo negatywna opinia odnośnie urody L. C, chociaż oczywiście nie to jest piękne co jest piękne, a co się komu podoba. Nie widziałam wszystkich filmów z jej udziałem, ale te które miałam okazję zobaczyć pokazywały piękną i szczupłą kobietę. Wg mnie jest ładna i ma w sobie "coś ciekawego", no i ma interesujące spojrzenie (a piszę to jako kobieta).

flake

lol, jakbyś wiedział/a jak wyglądam, to byś glupot nie wydaywał/a.

Eryniae

Zawsze znajdzie się ładniejsza od ciebie mniej zadufana w sobie,milsza i normalna.
Z resztą co to ma być tapeta czyni cuda?!?Sama pewnie kilo tapety na gębie nosisz,albo jakaś tapeciara prosto z solary chłopa ci zwinęła i teraz szukasz usprawiedliwienia bo przecież ty taka piękna itd. więc to musiała być tapeta bo to ona czyni cuda. LOL

Eryniae

Ta pewnosc siebie mnie zaciekawiła musze przyznac :P :P
No a druga rzecz to faktycznie kopara mi opadla jak zobaczylem profil Lynn na fb i jej zdjecia. Nie zeby byla brzydka czy cos, raczej powiedzmy normalna, w moim osobistym slowniku znalazla by okreslenie "taka żona" , ale w porownaniu z kreacja Dejah to lata swietlne za murzynami :P

Eryniae

Zgadzam się z Tobą. Też mi się podobała w filmie John Carter i była piękna. Na zdjęciach z filmwebu już tak super nie wygląda

Eryniae

popieram, tapeta czyni cuda.

Eryniae

Jak dla mnie żeby nie ta opalenizna przez którą wyglądała jak brudna(ewentualnie jak blachara z solary) to całkiem ok, lepiej wyglądała już w Wolverinie.

Eryniae

Taka tam sobie dziewczynka o przeciętnej urodzie. Głowy nie urywa - ale oczy ma drapieżne. Choć pod tym względem daleko jej (im) do naszej Weroniki Książkiewicz, oj daaaleeekooo ... ;)

tyraelx_2

tak, to fakt, oczy ma fajne, a gdyby zestawic ją z książkewicz w wersji blond, to nasza Polka przebija ją pod względem urody, niestety :).

Eryniae

Wg mnie w Johnie Carterze wyglądała najgorzej, spośród filmów, w których ją widziałem

lesny_lesny

właśnie wyglądała wg mnie najlepiej w Carterze - wyglądała naprawdę nieźle i dużym moim zdziwieniem było wejście na jej profil na filmwebie i ujrzenie jej w blond wloskach, czy też rudych, gdzie wygląda całkiem przeciętnie i takich dziewczyn jest dużo przecież, a jak ktoś twierdzi, że mało, to niech lepiej zainwestuje w lepsze okulary, bo wzork mu siada, albo otacza się niewłaściwym środowiskiem. Moje znajome wyglądają podobnie do niej i nie widzę w niej nic nadzwyczajnego, bo owszem, jest nawet ok, szczupła(ale takie aktorki muszą byc prawda? nie zależnie za jaką cenę), ale z tą urodą to bym tak nie przesadzała.

Ona w J. Carterze to niebo a ziemia w porównaniu z tym, jak wygląda normalnie, przykro mi :P.

i naprawdę - tapeta działa cuda.

Eryniae

Widze dwie możliwości:
- trollujesz
- jaja sobie robisz
Bo to przecież niedorzeczne, że mógłbyś mieć zupełnie odmienny ode mnie gust.

I niech ta kropka będzie kropką nad I ripost na twoje niedojżałe i niedożeczne próby prowokowania poważnych ludzi.

lesny_lesny

http://www.youtube.com/watch?v=0jn1di0z3f8 jak to jest brzydal, to ja nie mam siły...

era

Dokładnie, Babeczka ma naturalną urodę (wiadomo wymalowana itp, ale to tylko PODKREŚLA jej urodę) miło się na nią patrzy. Pierwszy raz zobaczyłem ją w numb i zawsze z niecierpliwością czekam na kolejną produkcję z nią.

Eryniae

ciągle mnie to zadziwia dlaczego nie wzieli dziewczyny z taką ciemną urodą tylko wymalowali samoopalaczem bladą dziewczynę ktora kiedys przefarbowala wlosy na brażowy kolor i poszla na solarke.

guga_buzka

I w ten sposób budżet później rośnie do 250 milionów :) Ale to faktycznie niesamowite, jak ją zmienili w Carterze.

użytkownik usunięty
Eryniae

Niezła pro-wokacja(mocja). Ale tak czy siak, obiektem podziwu nie będziesz Ty tylko ta piękna kobieta. Pozdrawiam.

Eryniae

Jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś powiedział, że Lynn jest brzydka, no ale cóż są gusta i guściki :-]

elo84

jest piekna i cudowna jak Legia dla niektorych

romano1999

MAM TAK SAMO JAK TY! MIASTO MOJE A W NIM: NAJPIĘKNIEJSZY MÓJ ŚWIAT, NAJPIĘKNIEJSZE DNI, ZOSTAWIŁEM TAM KOLOROWE SNY!!!

Eryniae

Prawda! Kamera ją lubi!

Eryniae

ma równe rysy twarzy, wydatne usta, duże oczy i ich wyraźny obrys, raczej wystarczy uwydatnić te cechy i tyle, jest to uniwersalna uroda, idealna dla aktorki ;)

Eryniae

omg, jak to jest "brzydal", to strach zapytać kto jest piękny wg ciebie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones