PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192133}

Dom nad jeziorem

The Lake House
7,2 121 108
ocen
7,2 10 1 121108
5,3 6
ocen krytyków
Dom nad jeziorem
powrót do forum filmu Dom nad jeziorem

Pytanie

ocenił(a) film na 9

Mam jedno pytanie.
Jak to mozliwe ze kiedy Alex umieral w jej ramionach, ona go nie poznala? Przeciez calowala sie z nim na tym przyjeciu??? Moze to ktos mi wyjasnic?

adziaaa81

Też się zastanawiałem przed chwilą, może mocno oberwal ;)

ocenił(a) film na 9
pburdecki

albo słabo całował :D

ocenił(a) film na 7
adziaaa81

Zakładam, że duże znaczenie ma kolejność wydarzeń w filmie, których różnica to 2 lata.
Do spotkania Alexa i Kate na przyjęciu doszło trochę później (to była gdzieś połowa filmu), czyli dopiero od tego momentu ich spotkania w 2004 + 2 lata do przodu, Kate mogłaby go poznać na ulicy, pamiętając go już ze swojej przeszłości. Także w momencie sceny wypadku Alexa (to był początek filmu), w przeszłości nie doszło jeszcze do ich spotkania na imprezie, czyli jeszcze się nie znali. Kate pamiętała Alexa u siebie w 2006 dopiero po scenie ich spotkania w przeszłości, zresztą nawet wspomniała chyba o tym w jednym liście, że świetnie całował czy coś - wcześniej go nie znała. Wychodzi więc na to, że Alex z przeszłości mógł wpływać na jej rzeczywistość. Ale wszystko co zrobił mogło mieć odniesienie u niej równo 2 lata do przodu.

ocenił(a) film na 8
adziaaa81

Och, wiem, że dużo czasu upłynęło od zaczęcia tego wątku, ale napiszę mimo wszystko. Wg mnie skoro go nie poznała podczas wgpadku, to dlatego, że jednak jak go ostrzegła w 2008, to kto inny zginął w 2006. Niby jak go ostrzega, on nie przechodzi przez ulicę i nie ma całego wypadku, ale sam wypadek był powodem jej powrotu nad jezioro i zaczęciem całej korespondencji. Więc wg mnie ktoś musiał zginąć.
Film sympatyczny, ale mój umysł ścisły chciał sobie czasami wydrapać oczy przez to całe podróżowanie w czasie. Mimo to 8, bo miło się oglądało :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones