PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192133}

Dom nad jeziorem

The Lake House
7,2 121 108
ocen
7,2 10 1 121108
5,3 6
ocen krytyków
Dom nad jeziorem
powrót do forum filmu Dom nad jeziorem

Pytanie

ocenił(a) film na 10

znacie jakąs stronkę żeby obejrzeć ten film w necie,za darmo i bez żadnego programu i za lektorem?? jeśli tak to prosze o podanie.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Bartekweb

ciekawi mnie ze mialas/es sile zalozyc posta , ale nie poszukac na google :)

ocenił(a) film na 10
mateuszekkkkk

no nie jestem taki ciemny jak myślisz,szukałem na Google ale nie ma po prostu Darmowej wszystko na 72 godziny i trzeba płacić a ja szukam bez programu i darmowego,więc trzeba też popytać ludzi,ale swoją drogą trochę nie do rozwinięty jesteś skoro nie piszesz na temat,i zadajesz durne pytania,,

ocenił(a) film na 9
Bartekweb

chlopcze kto tu jest neidorozwiniety , kup se dvd , do wypożyczalni idz lub kup se jakis film a nie cale zycie na sępa bys chcial za darmo , bez programu , zeby tylko wejsc nacisnac 2 x i zeby lecial ... moze ty jestes niedorzwiniety i swoboda twoje ruchu opiera sie na kliknieciu myszka 2 x na godzine

Bartekweb

PECETOWIEC cierpliwie/musi się buforować/może też mała przerwa..... ale też dobrze się ogląda..... wpisać w google:pecetowiec



ocenił(a) film na 7
martusiaa_85

http://eonline.pl/video/32402/dom-nad-jeziorem

użytkownik usunięty
Bartekweb

lepiej zawsze bez lektora, a jak nie umiesz języka to z napisami, głosy aktorów naprawdę są świetne;]

ocenił(a) film na 10

a nie wiem jeszcze tak nie prubowałem z głosem aktorów aż sprubuję ale no na necie masz zawsze oglądnie a po 48 minutach ci wyskakuje że na 48 h możesz oglądać:)

Bartekweb

radością napawa mnie fakt, jak wielu jest ludzi, którzy nie potrafią korzystać z sieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones