PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192133}

Dom nad jeziorem

The Lake House
7,2 121 108
ocen
7,2 10 1 121108
5,3 6
ocen krytyków
Dom nad jeziorem
powrót do forum filmu Dom nad jeziorem

!!! PIĘKNY !!!

ocenił(a) film na 8

Właśnie go skończyłam oglądać i uważam że jest przecudowny..
Nie moge przestać myśleć o cudowności i wspaniałości filmu i w niej miłości....
Ależ to było piękne!!!!!!

Radmelka

owszem film nie był zły,
ale denerwuje mnie to,
że coraz częściej robią remake filmów azjatyckich,
bo większość ludzi nie ogląda oryginałów,
później zachwyca się remekami myśląc, że to wspaniały pomysł amerykanów..
co jest totalną bzdurą.

pewnie połowa ludzi nie wie nawet, że to remake filmu IL MARE.
Coraz więcej takich filmów powstaje,
a fanów azjatyckiego kina doprowadza to do szału.

Ogólnie film jest całkiem fajny,
ale przeszkadzała mi myśl, że to remake.

ocenił(a) film na 8
agoos_88

masz racje :)
...

użytkownik usunięty
agoos_88

kurczę, ja też nie wiedziałam że to remake....

mi się podobał, jest świetny, nie moja wina że w tv nie puszczają azjatyckich filmów ;)

agoos_88

Zgadzam się z Tobą! Oglądając taki film większość sobie pomyśli: "Ale ci Amerykanie mają pomysły! Super sprawa!" itp. A oni potrafią co najwyżej ściągać od innych nacji, wzorować się na komiksach, książkach itp. I wszyscy się zachwycają nad ich kinematografią, nie doceniając jednocześnie pozostałych części świata pod tym względem...
Mi też się to nie podoba.

agoos_88

Może problem tkwi w tym, że nie wszyscy lubią azjatyckie filmy i dlatego producenci robią remaki a inni ludzie je oglądają. Rozumiem, że to nie fer, że amerykanie "odgapili", ale dla mnie to plus bo nie chciałabym zobaczyć wersji azjatyckie i pewnie nigdy bym go nie obejrzała. Oczywiście nie gardze tymi osobami które lubią filmy azjatyckie bo każdy ma inny gust :) A tak poza tym to film bardzo mi się podobał i jest wart polecenia :)

Radmelka

Też przed chwilą obejrzałam ten film. Jest kompletnie inny od tych tanich produkcji amerykańskich z tematyki romans/komedia romantyczna. Coś niesamowitego.

ocenił(a) film na 8
Radmelka

Cudny po prostu! Oglądałam go wczoraj, chyba trzeci raz i wciąż jestem pod wrażeniem :-)

Radmelka

dla mnie za je bis ty :):):)troche na poczatku mnie te dwa swiaty wkurzaly ale final po prostu wynagrodzil wszystko.lepszego finalu sobie nie wyobrazam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones