PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192133}

Dom nad jeziorem

The Lake House
7,2 121 108
ocen
7,2 10 1 121108
5,3 6
ocen krytyków
Dom nad jeziorem
powrót do forum filmu Dom nad jeziorem

>Oboje żyli w dwóch wymiarach czasu, z 2-letnia różnicą. W końcu jednak się spotkali i nie rozumiem dlaczego wcześniej nie mogli się ustawić w taki sam sposób? Przecież przecinali się w czasie, Alex mógł wpływać na otoczenie w przyszłości a Kate np.wysłać książkę, a wszystko za sprawą magicznej skrzynki na listy^^
>Alex przeczekał te 2 lata (w końcówce filmu). I u niego ten czas minął, podczas gdy Kate czekała dalej w tym samym miejscu. Jej wymiar też powinien przesuwać się na przód.
Bez sensu.

I jak do cholery ten liścik wylądował w jego kieszeni?xD
Mam lekki chaos. Opuściłam parę scen, nie wiem czy ważnych czy nie i na ile, ale niepodważalnym jest, że przerywane są najgorsze..;))

Lajla

Ja zrozumiałam że nie mogli się spotkać bo on umarł w jej czasie. Co do końcówki filmu to chyba tak jak ze spotkaniem w restauracji, jej świat uległ jedynie zmianie, bo skoro nie umarł to losy ludzi dookoła uległy zmianie, np mógł prowadzić firmę z bratem. On wiedział ze ma za dwa lata przyjechać. Ona czekała na niego w jej czasie, bo on tam też był obecny... zagmatwane xD

A codo listu to go wyciągnął, było pokazane jak ta czerwona strzałka na skrzynce opuszcza sie ;]

ocenił(a) film na 8
alkamb

No no był tam jakiś motyw z restauracją... Pewnie masz rację:)
Chyba jednak go ściągnę i na spokojne obejrzę jeszcze raz xD Myślę, że warto, a za dużo mi umknęło. Film zagmatwany to fakt, ale pewnie przede wszystkim dzięki temu ma taką ocenę jaką ma.

Dzięki i pozdro ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones