PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192133}

Dom nad jeziorem

The Lake House
7,2 121 098
ocen
7,2 10 1 121098
5,3 6
ocen krytyków
Dom nad jeziorem
powrót do forum filmu Dom nad jeziorem

Niedorzeczność

ocenił(a) film na 6

Widać jedną dużą niedorzeczność. Ale gdyby tak nie było, film trwałby z 15 minut. A mianowicie: wystarczyłoby, aby On napisał jej swoje imię, nazwisko, zawód itd. Znalazłaby Go. A Ona mogłaby podać informację, gdzie była w konkretnym dniu w 2004. Wiadomo, że nie pamięta się jednego konkretnego dnia, ale jednak kilka ważnych wydarzeń w roku się przydarza i możemy ten dzień pamiętać (np. jak spędziliśmy swoje urodziny, Sylwestra czy urodziny Mamy, Taty itd.) i nie musieliby czekać kilka lat...



ocenił(a) film na 7
admater85

o tym samym pomyślałam, po co próbować się umówić za dwa lata? niech poszuka jej w teraźniejszości :)

użytkownik usunięty
domi_nika_mini

kiedyś snułem fantazje, jak by to było, gdybym cofnął się w czasie i do swojej obecnej żony podbijał już jak była w liceum. i doszedłem do wniosku, że pewnie wzięłaby mnie za jakiegoś natręta. na wszystko jest czas i miejsce. Alex ją widział na dworcu, całującą się z facetem. moment był nieodpowiedni.

a tak w ogóle, to nie należy tego rozpatrywać w tych kategoriach. przecież to jasne, że ta magiczna skrzynka jest tylko pretekstem do zrobienia kolejnego filmu o miłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones