PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192133}

Dom nad jeziorem

The Lake House
7,2 121 108
ocen
7,2 10 1 121108
5,3 6
ocen krytyków
Dom nad jeziorem
powrót do forum filmu Dom nad jeziorem

dajcie spokój tym amerykanom niech robią co im sie podoba, przynajmniej film bedzie miał jakis rozgłos bo o tym remaku to jakos nie słyszałam.. a tak wogóle jakos nie lubie koreańskiego i jak mam słyszeć w tle ich język to zdecydowanie wole po angielsku i w wersji amerykańskiej

dzudi86

chyba masz na mysli, ze nie slyszalas nic o orginalnym filmie, bo rimejkiem ( czyli re-make , znow zrobiony) jest akurat " Lake House".

dzudi86

"...nie lubie koreańskiego i jak mam słyszeć w tle ich język to zdecydowanie wole po angielsku i w wersji amerykańskiej..."

no to wielka strarta dla Ciebie, bo tracisz wiele świetnych filmów. A jak na razie remake lepszy niż azjatycki oryginał to się udał Amerykanom jeden - "The Ring"

ocenił(a) film na 8
dzudi86

dobrym filmom nie potrzeba rozgłosu.
a na temat koreańskiego się nie wypowiadaj. nie sądzę, żebyś widziała wiele filmów z tego kraju, a prawie każdemu na początku wydaje się, że ciężko słuchać tego języka, i jeszcze trudniej go polubić. ale to tylko przyzwyczajenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones