PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192133}

Dom nad jeziorem

The Lake House
7,2 121 108
ocen
7,2 10 1 121108
5,3 6
ocen krytyków
Dom nad jeziorem
powrót do forum filmu Dom nad jeziorem

Just can`'t wait !!

ocenił(a) film na 10

Powiem tylko że od czasów Pamiętnika ( The Notebook) na żaden film nie czekałam z taką niecierpliwością i żaden trailer tak na mnie działał.
Pozdrawiam

Luana

ja tez czekam i sadzac po recenzjach film bedzie lepszy od "Pamietnika" yuuuupi!

Luana

...no to czekaj... rozczarujesz sie bardzo mocno! "Pamietnik" w porownaniu do tego czegos, zakrawa na bardzo romatyczny film....tutaj nic sie nie klei, wieje nuda, dluzyzna za dluzyzna, Sandra wyglada i gra znosnie, ale jej kolega po fachu ze Speeda, jest niemrawy i jakis stary! Aha, i to nie jest komedia romantyczna, ani romans ani nawet dramat, a tak sie chwilami zapowiadalo...to obyczajowka ktora kiedys pokaza w tvp1 po 20tej!

ocenił(a) film na 9
Luana

'Pamiętnik' to jeden z najlepszych filmów jakie widziałam, więc nie wiem czy mogę porównywać go do tego... Ale obejrzałam trailer i muszę go obejrzeć :). Wogóle pomysł na film jest świetny... Taka dziwna miłość, muszę go zobaczyć, jestem strasznie ciekawa jak się skończy ;-).

stefcia007

Tak Pamiętnik był niezły tak jak Meet joe black czy Walk to remeber ale niestety z przykrością stwierdzam że Dom nad Jeziorem jest poprostu cienki i nie ma klimatu zawiodłem sie a zapowiadało sie na coś lepszego

ocenił(a) film na 10
genio1414

wedłóg mnie świetny warto zobaczyc ..a keanu niewygląda tam wcale staro ;P)..sandra gra dobrze i ogólnie film trzyma sie kupy polecam ;)

ocenił(a) film na 10
Kaileena_2

Mam nadzieję że spodoba mi się ten film.Też na niego czekam.A tak między nami-"wedłóg"-co to znaczy?Czy to przypadkiem nie jest "według"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones