PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192133}

Dom nad jeziorem

The Lake House
7,2 121 098
ocen
7,2 10 1 121098
5,3 6
ocen krytyków
Dom nad jeziorem
powrót do forum filmu Dom nad jeziorem

Chwile zastanowienia się nad fabułą na bieżąco i wszystko jest wiadomo i logiczne a tutaj 1000 tematów, że "nie rozumiem", to nielogiczne" , "2 rzeczywistości", "no jak to skoro to było inaczej ble ble ble". Widać to nie jest film dla ćwierćinteligentów, filozofów i innych mądrali z Bożej łaski. Widać to nie jest film dla was, chyba nawet ta "rzeczywistość" nie jest dla was, bo filmy z odrobiną fantastyki są za trudne do ogarnięcia...

Adamo

Mogę się jedynie podpisać ;) Nie wiem czego tu nie da się zrozumieć. Następnym razem radziłabym zająć się oglądaniem filmu, a nie jedzeniem popcornu.

BlondeVampire

to może nas oświecicie jakąś interpretacją zrozumiałą dla ćwierćinteligentów? :]

Adamo

Może właśnie najpierw chwilę się zastanowić, albo poczytać ze zrozumieniem zanim założy się taki temat. Oczywiście, że ten film nie jest mega trudnym orzechem do zgryzienia a 2 czasoprzestrzenie wprowadzają lekkie zamieszanie i to zamieszanie udzieliło się także scenarzystom, na co zwrócił uwagę autor tematu "Nielogiczne zakończenie". Mnie po seansie wydawało się, że wszystko z logiką tego filmu jest ok, ale po lekturze wspomnianego już tematu dochodzę do wniosku, że zakończenie faktycznie nie jest logiczne i twórcy poszli na skróty.
Poza tym jest to forum na temat filmu "Dom nad jeziorem", a Twój temat atakuje ludzi, dla których nie wszystko jest zrozumiałe w tym obrazie i sam w sobie nie wnosi nic ciekawego. Jeśli mnogość podobnych tematów z serii "nie rozumiem" tak Cię irytuje to może należało po zadaniu pytania: "Czego wy ludzie nie rozumiecie z tego filmu?" udzielić na nie odpowiedzi i wyłożyć kawę na ławę, żeby zatrzymać potok kolejnych "ćwierćinteligentnych" tematów.
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones