PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192133}

Dom nad jeziorem

The Lake House
7,2 121 108
ocen
7,2 10 1 121108
5,3 6
ocen krytyków
Dom nad jeziorem
powrót do forum filmu Dom nad jeziorem

Film

ocenił(a) film na 7

był przeze mnie do pewnego momentu trochę niezrozumiały. Próbowałam sie połapać o co chodziło z tym, że nie spotkali się w tej restauracji. Dopiero, gdy dowiedziałam się, że on nie żyje połapałam się w tym. Nagle mnie oświeciło... Świetny film, polecam ^^

ocenił(a) film na 8
Niteeeczkaaa

Tylko, że to i tak niczego nie wyjaśnia. Kiedy nie doszło do spotkania w restauracji, bohaterka postanowiła zakończyć znajomość. W liście napisała, że dzisiaj była świadkiem tego, jak na jej oczach zginął człowiek. To było 14 lutego 2006roku. Potem pisze, że załamana wróciła do domku nad jeziorem i odnalazła miłość. Czyli w restauracji była przed 14 lutego 2006 roku. A więc on wtedy jeszcze żył. I tutaj brakuje logiki. Zaczęli korespondować właśnie 14 lutego 2006 roku i to tego samego dnia ona to zakończyła, bo nie było go w restauracji. Gdzie logika? Przecież wszystko, co się dzieje w jej świecie jest już po tym wypadku, po 14 lutego. Tego nie mogę pojąć. Zwróciłaś uwagę na ten jej ostatni list? On wszystko komplikuje.

ocenił(a) film na 7
agiem

Nie zwróciłam na niego uwagi. Jeśli to ważne to możesz go zacytować, jeśli nie to nie musisz. Ogółem film mi się bardzo podobał, więc nie będę się zajmowała jego logiką, ale przesłaniem, które było świetne. ;))

ocenił(a) film na 8
Niteeeczkaaa

Oglądałam na HBO. Oni dodali w tłumaczeniu w jej liście po tej kolacji słowo: wczoraj. Sprawdziłam w necie i mam też płytę dvd, tam tego słowa nie ma. Zatem Nabiera to logiki. Mi też film bardzo się spodobał:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones