PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192133}

Dom nad jeziorem

The Lake House
7,2 121 098
ocen
7,2 10 1 121098
5,3 6
ocen krytyków
Dom nad jeziorem
powrót do forum filmu Dom nad jeziorem

Bez sensu zakonczenie

ocenił(a) film na 6

Skoro umarl to jak go mogla spotkac ?? wtf bez sensu

ocenił(a) film na 8
brzytew

Też właśnie widziałam na TVN i mam to samo pytanie

ocenił(a) film na 8
Film33

Widziałam już drugi raz i jest jeszcze o wiele więcej nieścisłości

ocenił(a) film na 8
brzytew

*nie umarł

brzytew

A ja mam teorię, że umarł na jej rękach, a ponieważ go rozpoznała wymyśliła te listy bo żałowała, że odpuściła temat buziaka na imorezie swojej urodzinowej, zrozumiała, że się w tą krótką chwilę tam zakochała. Tak jak w książce którą czytała, że spotykają się po latach i wiedzą, że już jest za późno.....że coś stracili. Tak mi się wydaje ogólnie mimo nieścisłości film spoko bo można go na wiele sposobów z intepretować

ocenił(a) film na 7
niki1981

Ciekawa teoria :) Szkoda ze twórcy w ten sposób tego nie ukazali w końcówce lekko ją korygując!

ocenił(a) film na 7
brzytew

Kategoria tego filmu to też fantasy to raz. Dwa, kiedy Kate dowiedziała się, że Alex nie żyje pojechała do domu nad jeziorem i wrzuciła do skrzynki list żeby poczekał ze spotkaniem dwa lata. Alex wychodząc z domu zauważył, że list jest w skrzynce i go odczytał. Potem widać scenę która jest na początku filmu gdzie Alex ginie pod kołami samochodu. Jako, że Kate kazała mu czekać to nie ginie, a w "czasoprzestrzeni" dochodzi do zmiany i Alex żyje przez co przychodzi do Kate gdy ta czeka przy skrzynce kilka chwil po wrzuceniu przez nią listu. Dość chaotycznie opisane, ale sam przez połowę filmu miałem wtf w głowie, a potem ogarnąłem o co chodzi. Po prostu Kate zmieniła przeszłość, o! :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones