PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192133}

Dom nad jeziorem

The Lake House
7,2 121 098
ocen
7,2 10 1 121098
5,3 6
ocen krytyków
Dom nad jeziorem
powrót do forum filmu Dom nad jeziorem

2/10

ocenił(a) film na 2

Słabizna straszna, nudny do tego stopnia, że włączyłem neta, a film leciał w tle. Dobrze, że nie usnąłem. A może szkoda??? Jak to melodramat nużący, mdły i senny. Szkoda czasu.

Sprite_87

"jak to melodramat nużący, mdły i senny", ta wypowiedź sugeruje, że znasz się na gatunku a mimo to włączyłeś "dom nad jeziorem", Twój błąd, a cała opinia kryje się już w ocenie "2", więc po co ten post

ocenił(a) film na 2
tellmesomething

Po to, że mam prawo wygłosić swoja opinie więc bujaj się.

tellmesomething

nie włączył, nie włączył

Sprite_87

skąd ocena dwa skoro filmu nie widziałeś?

ocenił(a) film na 2
McLlovin

Na taką zasłużył skoro mnie tak wciągnął, że aż neta w międzyczasie włączyłem...

Sprite_87

ale przecież ty tego filmu nie widziałeś? to jakim cudem wiesz że zasłużył na 2? jasnowidz?

ocenił(a) film na 2
McLlovin

Początek jakieś 20-30 minut wytrzymałem, a później tak przyciągnął moją uwagę, że leciał w tle jak robiłem co innego, raz na jakiś czas spoglądając na ten syf.

Sprite_87

do ciebie nie dociera
stawiając ocenę filmu pojawił się napis "widziałem", jak można widzieć film bo obejrzeniu tylko 20 minut
po obejrzeniu zwiastunów też oceniasz filmy?

ocenił(a) film na 2
McLlovin

Ależ dociera. Był tan beznadziejny, że szkoda było więcej czasu na niego marnować, a skoro tak mnie urzekł po 20 minutach to nie będę się nad nim więcej rozczulał. Nie ma sensu więcej ta czerstwa gadka.

Sprite_87

jednak nie dociera, więc powtórzę
skoro nie widziałeś tego filmu to skąd ta ocena?

ocenił(a) film na 2
McLlovin

No ręce opadają...
Widziałem, całe 20 minut i to mi wystarczyło. TAKI jestem zaje**sty mistrzu, że gnioty oceniam po 20 minutach oglądania. Dotarło?

Sprite_87

Na filmwebie oceniasz jaki jest film, a nie to jak bardzo nie chciało ci się go oglądać.
Oceniając oświadczyłeś że widziałeś ten film, a jeżeli go widziałeś to powinieneś wiedzieć o co w nim chodzi i zapamiętać kilka ważnych dla filmu szczegułów, ty jednak zapewne nie masz pojęcia o czym jest ten film, więc nie kłam że go oglądałeś.

ocenił(a) film na 2
McLlovin

Aż mi się łezka ze wzruszenia pojawiła jak to przeczytałem. Uwierzysz? Ale wiesz co? Leje na Twoją opinie, więc Twoje wypociny na nic się zdają.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
McLlovin

Skoro Cie to nic nie obchodzi to po ch*j ta czerstwa gadka?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
McLlovin

Nie potrafię oceniać bo dałem mu ocenę która Ci nie pasuje? Śmieszny jesteś w tym momencie. Dałem mu 2/10 ponieważ straciłem na niego 20 minut.

Sprite_87

a daj mu nawet 1, ja już pisałem mam gdzieś ten film i to jak go ocenisz
chwaląc się że nie dałeś rady obejrzeć przyznałeś się że nie potrafisz oglądać filmów, a stawiając mu 2 pokazałeś także, że nie potrafisz ich oceniać, bo film ocenia się nie przed a po jego obejrzeniu

ocenił(a) film na 2
McLlovin

No aż się wzruszyłem... ku*wa czujesz ironie typie? Twoje zdanie na temat tego czy umiem coś oceniać, oglądać czy stepować po prostu mnie WALI ! Dałeś 6/10? Chwała Ci za to, idź z bogiem...

Sprite_87

Jakby tak cię to waliło to byś nie odpisywał próbując za każdym razem się wytłumaczyć.
Mnie to wali to jest fakt, bo ja to robię dla jaj, a po co ty się wdajesz w dyskusje, jesteś aż tak głupi, że dajesz się tak łatwo podejść.

ocenił(a) film na 2
McLlovin

A w czym Ty mnie niby podszedłeś synku?

Sprite_87

brak ci argumentów więc odchodzisz od tematu, ok
skoro nie obchodzi cię moje zdanie to po co kontynuujesz dyskusję, robiąc to zaprzeczasz sam sobie

ocenił(a) film na 2
McLlovin

kontynuuje żebyś czasem nie stanął z marnym przekonaniem, że masz racje.

Sprite_87

wolę posiedzieć i mam racje każdy ci to powie
film ocenia się po obejrzeniu nie przed no chyba że jesteś trolem, jeśli tak to sory mój błąd

ocenił(a) film na 2
McLlovin

No i?

Sprite_87

no i co?

ocenił(a) film na 2
McLlovin

No i?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
McLlovin

No i?

Sprite_87

tańcz kukiełko tańcz

ocenił(a) film na 2
McLlovin

No i?

Sprite_87

a kukiełka tańczy

McLlovin

i kukiełka się zepsóła :(

ocenił(a) film na 5
McLlovin

troll alert...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones